Moje cesta k rolfterapii

Velkou část mého života omezovaly bolesti způsobené posunutím pánve při porodu mého prvního dítěte. Pomoc od bolesti jsem dlouho
hledala a našla ji v rolfterapii.
O rolfterapii jsem už dříve četla, ale rozhodla jsem se ji vyzkoušet až poté, co jsem slyšela nadšeně mluvit ženu, která ji tou dobou studovala a vyprávěla mi o bezprostředních zkušenostech s jejími účinky.

Absolvovala jsem deset sezení, která mi pomohla zbavit se nejen dlouholetých bolestí páteře a nohou, ale i svalových dysbalancí. Tato metoda v mém těle způsobila hluboké změny na všech úrovních a dodnes se díky ní cítím pružná a zdravá.
Radka Mezníková
Po vlastní zkušenosti s jejími skvělými účinky jsem se rozhodla strukturální integraci-rolfterapii studovat. Vím, kolik lidí trápí podobné potíže a díky této technice jim mohu pomoci opět nalézt fyzickou i duševní rovnováhu a možnost cítit se dobře ve svém těle.

Vzdělání, odborné kurzy a zkušenosti:

  • Zjizvená tkáň (2018)
  • Strukturální integrace, Rolfterapie pod CASI (2016-2018)
  • Masér pro sportovní a rekondiční masáže MŠMT ČR (2015)
  • Dornova metoda a Breussova masáž (2015)
  • Vizážistika osobnosti a barvové poradenství (2004)
  • Střední odborná škola (1983-1987)

Názory a zkušenosti mých klientů


Slávka, Plzeň

Na podzim roku 2017 jsem trpěla občasnými bolestmi v koleni, často jsem vnímala, že pokulhávám. V noci mne budily křeče v nohách a celkově jsem se cítila unavená. Nechtěla jsem to svádět na svůj věk ( je mi 58) a doufala jsem, že se můj zdravotní stav zlepší. Od října 2017 do března 2018 jsem absolvovala 10 lekcí komplexní metody- rolfterapie a díky odbornému přístupu a empatické péči paní Radky Mezníkové se moje zdravotní problémy úplně ztratily.
Koleno mne už nebolí, při chůzi se cítím daleko lehčeji, pružněji. Více používám při chůzi celá chodidla, záda mám srovnaná a uvědomuji si i rovné postavení hlavy. Dokonce mne stouplo sebevědomí a pociťuji to nejen já, ale i moji blízcí. Po roční pauze jsem rozhodnuta se objednat znovu u paní Radky Mezníkové na dalších deset sezení. Slávka


Jindra, Domažlice

Asi 5 let jsem měl problém s bolestí zad. Po návštěvě u rolfterapeutky Radky mě už po první hodině záda přestala bolet. Je to prostě zázrak!!!


Eva, Horšovský Týn

V životě jsem vyzkoušela mnoho tělesných aktivit. Uvědomila si, že je potřeba tělo nejen namáhat, ale je třeba se o něj i dobře starat. Na to mi pomohla přijít Rolfterapeutka Radka, s kterou jsem prošla 10 lekcí a vnímám na svém těle změny. Změny se ději nejen na povrchu, nýbrž i uvnitř v těle.

Nejen, že si uvědomuji, kam jdu, ale i jak jdu, jak našlapuji, jak držím tělo. Rolfterapie mi pomohla překonat trauma z dětství, které jsem prožila při necitlivém zákroku odstraněni nosní mandle. Posunula jsem se ve vnímání sama sebe o velký kus dál. Celkově se cítím lépe, klidná a vyrovnaná.


Pavlína, Nahošice

Radko, děkuji za tvůj přístup a šikovné ruce. Těžko slovy vyjádřit pohodu při každé terapii, to se prostě musí zažít.:-) Rolfterapie mi moc pomohla od velkých bolestí hlavy a krční páteře, při které mi často brněla i ruka. Už po třetí návštěvě bolesti zmizely. Za to jsem strašně vděčná, úleva je obrovská. Celkově se cítím líp, změny jsou znatelné a dokonce chodím tak rovně, že už nemám ani sešlapané boty.